Dizi Haberleri

Squirrel Girl Olarak İzleyeceğimiz İsim Açıklandı

Marvel, New Warriors dizisinde Squirrel Girl‘ü oynayacak kişiyi buldu. Doreen Green’in yeni yüzü Ghostbusters’tan tanıdığımız Milana Vayntrub oldu. Disney’in televizyon ve yayın ağı Freeform, bu haberi resmi olarak doğruladı.

İlgili Makaleler

Freeform dizideki karakterleri şöyle tanıtıyor; en büyük kalesi iyimserliği olan sincap yetenekleriyle güçlenmiş bir fangirl, sonsuza kadar yaşama hakkına sahip olan fakat bundan faydalanamayan Mr. Immortal, sonunda bir kahraman olmak için yeterli zamanın olduğunu düşünen Night Thrasher, asil bir kinetik enerji manipülatörü Speedball, komik ve zeki bir telekinetik olan Debrii ve güven sorunları yaşayan Microbe.

Marvel’ın yeni televizyon dizisi New Warriors, altı genç insanın kötü karakterlerle mücadele ederken yetenekleriyle de baş etmelerini anlatacak.

Dizinin 10 bölümlük ilk sezonu gelecek yıl televizyon ekranlarında olacak. Dizide Mr. Immortal rolünde Derek Theler, Night Thrasher rolünde Jeremy Tardy, Speedball rolünde Calum Worthy, Microbe rolünde Matthew Moy ve Debrii rolünde ise Kate Comer‘ı izleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir  The Umbrella Academy İkinci Sezon Yayın Tarihi Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu