Dizi Haberleri

Spider-Man Karakterlerinden Silk, Kendi Canlı Aksiyon Dizisine Kavuşuyor

İki yıl önce Sony‘nin filmini geliştirileceği söylenen Marvel‘ın Spider-Man karakterlerinden Silk, televizyon dizisiyle izleyici karşısına çıkacak.

Good Trouble ve Atypicalıin yazarı Lauren Moon‘un senaryosunu yazacağı canlı-aksiyon dizide, Kore asıllı Amerikalı kahraman Silk‘in maceralarını izleyeceğiz. Spider-Man: Into the Spider-Verse‘ün yapımcısı Amy Pascal‘ın başında bulunacağı yapımın yürütücü yapımcılığını Phil Lord ve Chris Miller ikilisi üstleniyor.

Dan Slott ile Humberto Ramos tarafından yaratılan ve ilk kez 2014‘te The Amazind Spider-Man 3′te okurlarla tanışan Cindy Moon / Silk hakkında şunları biliyoruz:

“On üç yıl önce, bir bilim sergisinde radyoaktif ışınların kullanımıyla ilgili bir gösteri sırasında, bir örümcek yanlışlıkla radyasyona maruz kaldı. Ölmeden önce kendisine en yakın canlı olan Peter Parker’ı ısıran örümcek, gencin inanılmaz güçler kazanarak, Örümcek Adam olmasını sağladı.

Ancak bu son değildi; Parker’ı ısırdıktan kısa bir süre sonra aynı örümcek, Cindy Moon adında başka bir genç öğrenciyi de ısırdı. Olaydan kısa bir süre sonra yetenekleri ortaya çıkan Cindy, onları kontrol etmekte zorland. Bir süre sonra Ezekiel, yeni yeteneklerini kontrol etmede Cindy’ye rehberlik etmek için Moon ailesine yaklaştı.

6 yıllık eğitimin ardından Cindy, Morlun’dan diğer örümceklerle birlikte Ezekiel tarafından bir tesise kapatıldı.”

Canlı aksiyon Silk dizisinin ne zaman ve nerede yayınlanacağı henüz açıklanmasa da Sony‘ye yakın kaynaklar Amazon‘un projeyle ilgilendiğini belirtiyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Y: The Last Man Dizisinin Kadrosu Belli Oldu!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.