Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » She-Ra ve Prenses Arkadaşları İkinci Sezonda da Netflix’te!

She-Ra ve Prenses Arkadaşları İkinci Sezonda da Netflix’te!

Netflix, She-Ra and the Princesses of Power’ın ikinci sezonunu duyurdu. 1985 yapımı çizgi film serisinin yeniden yorumlandığı She-Ra and the Princesses of Power’ın 2. sezonu 26 Nisan‘da yayınlanacak.

Kasım 2018‘de yayınlanan 13 bölümlük ilk sezon izleyicilerden ve eleştirmenlerden yüksek puan almıştı. Adora isimli yetim bir çocuğun kendisini savaşçı prenses She-Ra’ya çeviren büyülü bir kılıç bulmasıyla başlayan She-Ra and the Princesses of Power‘da küçük kızın bir grup büyülü prensesle şeytani güçlere karşı savaşını anlatıyor.

Eisner ödüllü yazar ve yürütücü yapımcı Noelle Stevenson ile Chuck Austen‘ın 80’lerin güçlü kız ikonunu yeni jenerasyon için modernleştirdiği She-Ra and the Princesses of Power’da şu isimler rol alıyor: Aimee Carrero (Adora/She-Ra), Karen Fukuhara (Glimmer), AJ Michalka (Catra), Marcus Scribner (Bow), Reshma Shetty (Angella), Lorraine Toussaint (Shadow Weaver), Keston John (Hordak), Lauren Ash (Scorpia), Christine Woods (Entrapta), Genesis Rodriguez (Perfuma), Jordan Fisher (Seahawk), Vella Lovell (Mermista), Merit Leighton (Frosta), Sandra Oh (Castaspella) ve Krystal Joy Brown (Netossa).

İlginizi Çekebilir  Elric Kardeşlerle Yine Yeni Yeniden - Fullmetal Alchemist Filmi İncelemesi