Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Sansa’nın Mektubunda Neler Yazdığı Belli Oldu

Sansa’nın Mektubunda Neler Yazdığı Belli Oldu

sansa-stark-sophie-turner

Game of Thrones’un (Taht Oyunları) 6. sezonun 7. bölümü olan The Broken Man isimli bölümde Sansa‘nın yazdığı mektubun gizemi çözüldü.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümde yüzlerce yıldır ailesine ev sahipliği yapan Winterfell’i geri alabilmek için üvey kardeşi ile çevredeki Lordlar’dan asker talep eden Sansa en umutsuz olduğu anda bir mektup kaleme almış, birkaç saniye ekranda kalan mektupta ne yazdığı merak konusu olmuştu.

Bu sahneyi mercek altına alan dizinin fanatikleri mektupta yazanları deşifre etti.

sansa-mektup

Sosyal medyada hızla yayılan bilgiye göre, mektupta şu ifadeler bulunuyor: “Beni korumaya yemin etmiştin. Şimdi sözünü tutmak için bir fırsatın var. Vadi’nin Şövalyeleri senin emrinde. Hemen kuzeye, Winterfell’e gel. Bize yardım et ve ben de seni nasıl ödüllendireceğime bakayım.” 

Sansa’nın Baelish’e gönderdiği bu mektup dizinin gelecek bölümlerinde yaşanacak olaylara da ışık tutuyor. Sansa, Vadi Şövalyeleri’nin desteğini aldığı takdirde büyük bir stratejik üstünlük elde edebilir.

sansa-mektup1

Bilindiği üzere bu sezonun 9’ncu bölümünün adı Battle of Bastards (Piçlerin savaşı) Yani bu bölümde bu mektubun yol açacağı sonuçları görmemiz oldukça muhtemel.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones Müziğini Weird Al Yankovic Söylerse