Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Sandman Dizisinin Çekimleri İçin Her Şey Hazır

Sandman Dizisinin Çekimleri İçin Her Şey Hazır

Neil Gaiman’ın efsaneleşmiş çizgi roman serisi Sandman’in, Netflix adaptasyonu için her şeyin hazır olduğu belirtildi. Ancak çekimler için biraz daha bekleyeceğiz.

Bir süre önce Sandman’in, Netflix uyarlaması olarak karşımıza çıkacağını öğrenip heyecanlanmıştık. Neler oldu, bitti diye düşünürken güzel haberler serinin yaratıcısı Neil Gaiman’dan geldi.

Şahsi Tumblr sayfasında hayranların sorularını cevaplayan Gaiman, Sandman projesiyle alakalı da açıklamada bulundu. Gaiman’a göre her şey hazır ancak çekimlerin başlayabilmesi için hayatın normal akışına geri dönmesi gerekiyor.

Gaiman açıklamasında şunları söyledi;

Her şey hallolmuş durumda ancak insanlar tekrardan TV serileri yapana kadar uykuya yatmış durumda. İlk sezonun taslakları yazıldı, kadro seçildi, yönetmenler tutuldu, setler bile inşa edildi. Prodüksiyon safhasındaki her şey hazırlandı ancak durma evresine girdi. Her şey tekrar yoluna girdiğinde, Sandman de bu alanda yolunu bulacak. Biz de bu sıralar taslak çalışmalarını daha iyi hale getirmeye çalışıyoruz.

American Gods uyarlamasındaki düşüşün ardından nasıl bir Gaiman uyarlaması geleceğini açıkçası çok merak ediyorum. İlk sezonuyla ilgi çekici bir çalışma ortaya koyan uyarlama, ikinci sezonda vites düşüre düşüre hareket hızını sıfıra indirmişti. Benim ve birçok takipçimizin de hayranlık beslediği Sandman serisinin uyarlaması nasıl olacak; biraz daha beklememiz gerekiyor sanırım.

İlginizi Çekebilir  Amazon, The Dark Tower Dizisinin Çekimlerine Yakında Başlıyor