Dizi Haberleri

Samurai Jack Geri Dönüyor!

samurai-jack-banner

Genndy Tartakovsky’nin yönetmenliğindeki bol ödüllü çizgi film serisi Samurai Jack, 10 yıllık uzun bir aranın ardından yeniden yayınlanmaya başlayacak!

2001-2004 yılları arasında Cartoon Network’te yayınlandığı dönemde 4 tane Emmy ödülü kazanan Samurai Jack, çok ama çok uzun bir aradan sonra geri dönüyor. Seri 2004 yılındaki 4. sezon finalinin ardından kayıplara karışmıştı. Uzun metrajlı filmi çekileceği söylenen Samurai Jack, yılların geçmesiyle rafa kaldırılan bir proje olmuştu.

İlgili Makaleler

Serinin yarım kalması hayranları üzse de, IDW sayesinde bir dizi çizgi roman olarak yayınlanmıştı. Ama hiçbir zaman TV serisindeki başarıyı yakalayamadı. Şimdi ise Adult Swim’in yaptığı açıklamayla, Samurai Jack kaldığı yerden devam edecek.

samurai-jack-gorsel

Net bir tarih açıklanmasa da 2016 yılı içerisinde gösterime girecek olan serinin başında yine Genndy Tartakovsky bulunuyor. Serinin yapım süreci şu an Los Angeles’daki stüdyolarda devam ediyor. Ne yazık ki, Aku’yu seslendiren efsanevi isim Mako’nun aramızdan ayrılmış olması büyük bir kayıp. Aku’ya onun dışında kimin seslendirebileceği merak konusu. Stüdyodan ise henüz bir açıklama yok.

Serinin büyük bir hayranı olarak bu habere inanılmaz sevindim. Bilimkurgu ve fantazya ögelerini harmanlayarak kendisine has bir atmosfer yaratan Samurai Jack’in yeni sezonunu sabırsızlıkla bekliyorum.

İlginizi Çekebilir  George R.R. Martin, Game of Thrones Dizisi ile Yeni Kitap Arasında Farklılık Olacak Dedi

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Bir An önce Başlasın artık Dayanamıyorum Eski Bölümleri ile Avunuyorum Gerçekten Dünyalar benim oldu bu haberi duyunca..

  2. artık cartoon networkde olmayacak ama adult swimde olucak ve türkçeye de çevrilmeyecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu