Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Rick and Morty’nin Yeni Sezonu Ne Zaman Çıkacak?

Rick and Morty’nin Yeni Sezonu Ne Zaman Çıkacak?

Birbirinden efsane üç sezonun ardından yine sessizliğe gömülen Rick and Morty’nin devam sezonuyla ilgili büyük sorunlar olduğu ortaya çıktı.

Rick and Morty, ilk iki sezonuyla fırtına gibi esip gürlemişti. Üçüncü sezonun çıkışında yaşanan gecikmeler haliyle hayranları pek memnun etmemişti. Yeni çıkan bir haber ise hayranları daha da kızgın hale getirebilir.

Dizinin yaratıcı ismi Dan Harmond, Twitter üzerinden kendisine mesaj atan bir hayrana cevap verdi. Harmond, Rick and Morty yaratıcı ekibinin şu an çalışmadığını açıkladı. Bunun sebebi ise Adult Swim halen dördüncü sezonu sipariş etmemiş. Bu sebeple ekibin hevesinin de kırıldığı ve yazım sürecinde hiçbir ilerleme olmadığını söyledi.

Ortada bu kadar popüler bir program varken Adult Swim neden Rick and Morty’nin yeni sezonunu sipariş etmiyor, bilinmez. Daha öncesinde kanal yetkilileri, Rick and Morty dördüncü sezonun 2019 yılında yayınlanacağını belirtmişti.

Dan Harmond ve Justin Roiland konuyu bu şekilde uzatmak yerine Adult Swim ile bir görüşme ayarlayıp nihai karara varmaları gerekiyor. Dizi kanal değiştirecekse değiştirsin, iptal edilecekse edilsin. Bu kadar bekleyiş ve ortadaki kararsızlıklar, serinin bir hayranı olarak beni de fazlasıyla düşündürüyor.

İlginizi Çekebilir  Neil Gaiman'ın Yeni Bilimkurgu Dizisi The Building Yolda