Dizi Haberleri

Pokemon Generations Dizisi Başladı!

pokemon-generations-banner

Web serisi olarak yayınlanacak Pokemon Generations, unutulmaz dövüşleri animasyon halinde ilk defa izleyicilerle buluştu.

Pokemon ilk çıktığı günden bu yana popülerliğini sürdürüyor. Pokemon: Go ile birlikte bu popülerlik ikiye katlandı. Gerçi oyunu ilk çıktığı günkü gibi delicesine oynamıyoruz ama içimizde bir yerlerde halen söndürülememiş bir Pokemon ateşi var.

pokemon-generations-gorsel

Bu ateşi biraz dindirecek Pokemon Generations da sonunda başladı. Resmi Pokemon Youtube kanalı üzerinden yayınlanacak seri, 23 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecek. 2 ila 5 dakika arasında değişen bölümlerde, Kanto bölgesinden en yeni bölge Kalos’a kadar, oyunlarda akıllara kazınmış dövüşler ve hikayeler yeniden canlandırılacak.

Bu da demek oluyor ki, Pokemon Red/Blue döneminden başlamak üzere son çıkan Moon/Sun oyunlarına kadar yaşanmış tüm büyük savaşları ilk defa animasyon olarak izleyebileceğiz. Oldukça heyecan verici!

Birinci bölümde Viridian Ormanı’nda ilk Pikachu’sunu yakalayan Red’in, taa Terminus Mağarası’na kadar yaşadığı maceraları toplu halde göreceksiniz.

Bölüm 1: The Adventure

İkinci bölümde ise Roket Takımı’nın lideri Giovanni’nin peşinden koşan dedektifin, Viridian Salonu’nu basmanı izleyeceksiniz.

Bölüm 2: The Chase

Her hafta bir ya da iki bölüm yayınlanacak olan serinin tanıtım fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones Yine Korsanların Elinde

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu