Dizi Haberleri

Orijinal Star Wars Üçlemesindeki Karakterler, The Mandalorian’ın İkinci Sezonunda Görünecekmiş

“The Mandalorian” dizisinin ikinci sezonunda orijinal Star Wars üçlemesinden karakterlerin boy göstereceği iddia edildi.

Disney Plus‘ta yayınlanan The Mandalorian, Kasım ayında başladığı ilk sezonu geçen hafta tamamladı. Star Wars evreninin ilk live-action dizisi olma özelliğini taşıyan The Mandalorian, özellikle “Baby Yoda” karakteriyle dünyayı şoka uğratırken, hemen her bölümüyle izleyenlere farklı heyecan yaşattı.

Yapımcı Jon Favreau, Twitter‘dan yaptığı “Gamorrean” figürlü paylaşımı ile ikinci sezonun sonbaharda geleceğini duyurmuştu ki, yeni sezonla ilgili bir bilgi daha geldi. Lucasfilm‘e yakın kaynaklar, Return of the Jedi filmindeki olaylardan 5 yıl sonrasında geçen The Mandalorian dizisinin ikinci sezonunda orijinal Star Wars üçlemesinden karakterlerin ekrana geleceğini söyledi. Ancak bu karakterlerin hangileri olacağıyla ilgili bir ipucu verilmedi. Bu haberle birlikte yapılan tahminler, ikinci sezonda Luke ve Lando‘nun Pasaana‘daki macerasının yer alabileceği yönünde oldu.

Gerçi The Rise of Skywalker‘ın hikayesi tüm çabalara rağmen Ağustos ayında sızarken, Favreau‘nun Baby Yoda‘yı tüm dünyadan saklamayı başarmasına bakılırsa orijinal karakterlerin kimler olacağını ancak sonbaharda öğrenebileceğiz gibi görünüyor. Sizin tahmininiz nedir? İkinci sezonda Mando ve çocukla yolları kesişecek tanıdık karakterler hangileri olur dersiniz?

İlginizi Çekebilir  The Boys'un Yan Dizisi de Geliştirilecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu