Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Öldü Dediğimiz Game of Thrones Karakteri Geri Mi Dönüyor?

Öldü Dediğimiz Game of Thrones Karakteri Geri Mi Dönüyor?

game-of-thrones-banner

Game of Thrones dizisinin 6. sezonu 7’den 77’ye pek çok kişi tarafından heyecanla bekleniyor. Dizinin çekimleri devam ederken setten de yeni haberler kulağımıza kadar geliyor.

Dizinin 4. sezonunda öldüğünü düşündüğümüz, oldukça tanıdık bir karakter aslında ölmemiş mi? [SPOILER İÇERİR]

Dizinin çekimleri sırasında etraftan çekilen bazı fotoğraflar, öldüğünü düşündüğümüz karakteri çekimler sırasında sette görmemize sebep oldu. Bahsettiğimiz karakter ise, Türk oyuncu Sibel Kekilli‘nin canlandırdığı Shae!

shae-sibel-kekilli

Hatırlarsanız Shae’yi babası ile aynı yatakta yakalayan Tyrion, önce Shae’yi sonra da arbalet ile babasını öldürmüştü (!). Tywin Lannister’ın cenazesine tanık olduk ancak Shae ile ilgili kesin bir bilgi yoktu. Setteki görüntüler Shae’nin ölmediğini mi gösteriyor?

shae-sibel-kekilli-resim

Ünlü ve güzel oyuncunun seti ziyaret ettiğini düşünebilirsiniz ancak fotoğrafa bakınca Sibel Kekilli’nin üzerine kostüm olduğu da gözden kaçmıyor.

Varys ile birlikte gördüğümüz Sibel Kekilli, belki de bir flashback canlandırıyordur diye düşünüyoruz ama öyle olmayabilir de. Sanırım doğru cevapları yeni sezon başladığında öğreneceğiz. Şimdilik biz ortaya bırakalım, gelsin teoriler…

İlginizi Çekebilir  Star Wars: Episode 9 Setinden İlk Görüntü Geldi