Dizi Haberleri

Nickelodeon, Yeni Dizisi Middlemost Post’u Duyurdu

Küçük, büyük demeden herkese hitap edebilecek çizgi filmler ve seriler hazırlayan Nickelodeon, yeni iç yapımı olan Middlemost Post’un detaylarını paylaştı.

90lar ve 2000ler’de yayınladığı çizgi filmlerle bizleri büyülü dünyalara götüren Nickelodeon, bir dönem sırtını eski serilerine dayayıp iş yapmazken; şimdilerde yeni seriler hazırlayarak izleyicilerine sunuyor.

Bunlardan en yenisi de baş rolünde bir yağmur bulutunun olduğu (Doğru duydunuz, yağmur bulutu) Middlemost Post olacak. Dizinin başında, SpongeBob SquarePants’in yaratıcı ekibinden John Trabbic III bulunuyor. Ayrıca Nickelodeon Animation Studio’dan Dave Johnson da ekibin içerisinde.

Middlemost Post, Parker J. Cloud isimli bir yağmur bulutunu anlatacak. Middlemost Posta Ofisi’nde çalışan Cloud ve iki arkadaşı, birisi sert mizaçlı, kuralcı Angus, diğeri de bir walrus olan Russell, insanların kargolarını ya da postalarını onlara ulaştırmaya çalışacak.

Şu an için dizinin yayın tarihi konusunda bir bilgi yok. Ancak kanalın 20 bölüm sipariş verdiği açıklandı. Ayrıca kesinleşmese de dizinin adının da değiştirilebileceği gündemde.

İlginizi Çekebilir  Tim Miller'ın Rüyası Bu Animasyon Antoloji Dizisi İle Gerçek Oldu: Love, Death & Robots

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu