Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Netflix’te Ne İzleyeceğini Bulma Derdi Netflix-Codes ile Sona Erdi!

Netflix’te Ne İzleyeceğini Bulma Derdi Netflix-Codes ile Sona Erdi!

Orijinal yapımlarının yanı sıra içerik zenginliği ile izleyicilerin ezberini bozan Netflix’in bir özelliği kullanıcılarını kimi zaman çileden çıkarabiliyor. Binlerce kategoriyi barındıran Netflix’ten arama yapan kullanıcılar yetersiz sonuçlarla karşı karşıya kalıyor. Bu soruna el atan geliştiriciler “Netflix-Codes” adlı bir platform oluşturdu.

Onedio’dan edindiğimiz bilgiye göre; Netflix-Codes, Netflix’in kodlarında gizlediği film ve dizi kategorilerini tek bir platformda izleyicilere sunuyor. “Denizde geçen korku filmleri” gibi spesifik kategorilerle kullanıcıların istedikleri yapımlara zahmetsizce erişmesini sağlayan Netflix-Codes platformunu kullanmak için bir eklentiye gerek duyulmuyor. Yapmanız gereken Netflix hesabınızı bilgisayarınızda aktif ettikten sonra Netflix-Codes web sitesine girip istediğiniz kategoriye tıklamak. Bu sayede o kategoriden direkt Netflix’in kendi web sitesine yönlendiriliyorsunuz.

Netflix’te arama sorununu ortadan kaldırmakla kalmayıp, farklı kategorilerle ufkumuzu da genişletecek olan Netflix Codes’a buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Stellan Skarsgard ve Kyle Soller, Cassian Andor Dizisine Katıldı