Dizi Haberleri

Netflix’in TUDUM Etkinliği 24 Eylül’de Geri Dönüyor

Netflix, 24 Eylül‘de düzenleyeceği TUDUM: Hayranlara Yönelik Küresel Netflix Etkinliği‘nin resmi fragmanını yayınladı.

Geçtiğimiz yıl 184 farklı ülkeden 25 milyonu aşkın Netflix hayranının takip ettiği TUDUM: Hayranlara Yönelik Küresel Netflix Etkinliği, 24 Eylül 2022 Cumartesi günü gerçekleşecek dünya çapındaki 5 etkinlik ile hayranların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

YouTube player

TUDUM‘da kullanıcılar, Netflix yıldızları ve yaratıcıları ile gerçekleştirilen röportajların yanı sıra özel haberler, daha önce paylaşılmamış görüntüler, fragmanlar ve ilk görsellerle dolu heyecanlı bir gün geçirmeye davet ediliyor.

Ücretsiz olarak gerçekleşecek çevrimiçi etkinlik, 120’yi aşkın Netflix dizisinin, filminin, özel içeriklerinin ve oyunlarının yanı sıra Netflix çatısı altında buluşan 200 ismi ekrana taşıyacak.

TUDUM Nasıl İzlenir?

Küresel TUDUM etkinliği, 24 Eylül’de hayranlarını dünya çapında büyük bir yolculuğa çıkaran beş etkinlikle dört kıtaya yayılacak.

● Türkiye saatiyle 05.00 – TUDUM, ilk olarak Güney Kore’den bir gösteriyle başlayacak.

● Türkiye saatiyle 08.30 – Hayranlar, Hindistan’dan uzanarak yeni eğlencelerin kapılarını aralayacak.

● Türkiye saatiyle 20:00 – Diğer ülkelerden sürprizler de dahil olmak üzere iki bölüme ayrılmış şekilde yayınlanacak olan TUDUM’un ilk bölümü Amerika ve Avrupa’da, ikinci bölümü de saat 21:30’da Latin Amerika’da yayınlanacak.

● 25 Eylül, Türkiye saatiyle 07:00 – Japonya’daki yıldızlar, TUDUM’ın kapanışını Japon eğlence anlayışına göre kutlayarak kapatacak.

TUDUM: Hayranlara Yönelik Küresel Netflix Etkinliği, Netflix YouTube kanallarından dünya çapında 29 farklı dil seçeneği ile izlenebilecek. Ayrıca küresel etkinlik ile ilgili en son haberlere buradan ulaşabileceğinizi belirtelim.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.