Dizi Haberleri

Netflix Yeni Mythbusters İçin Onay Verdi

mythbusters-banner

Bu yıl ile birlikte ekranlara veda eden uzun soluklu Mytbusters programı, Netflix’in çalışmaları sonucu farklı bir isim ama aynı ekiple yeniden canlandırılacak.

Discovery Channel’da 2003 yılında yayınlanmaya başlayan Mythbusters, Türk izleyicisi tarafından da çok beğenilmişti. Jamie Hyneman ve Adam Savage tarafından sunulan ve ülkemizde de Efsane Avcıları adıyla yayınlanan program, geçtiğimiz aylarda sona ermişti.

11 sezonluk serüven boyunca şehir efsanesi haline gelmiş olayları bilimsel metotlarla açıklayan ekibin, televizyon ekranlarından ayrılması beni de pek üzmüştü. Elimden geldiğince takip etmeye çalıştığım programın Netflix tarafından yeniden canlandırılacak olması, güzel bir haber oldu.

mythbusters-gorsel

Ne yazık ki, bu seferki programda Jamie Hyneman ve Adam Savage bulunmayacak. Zaten seriyi yakından takip ettiyseniz bu ikili, serinin son zamanlarında sadece danışman olarak programa katılıyordu. Tüm yük Kari Byron, Tory Belleci ve Grant Imahara üçlüsünü elindeydi. Dünün çırakları, bugünün ustaları olarak Netflix’te yeniden gözükecek.

Netflix, Mythbusters’ı çeken Beyond Tomorrow Productions ekibine yeni bir program için sipariş verdi. Kari, Tory ve Grant bu programda, eski seride olduğu gibi efsaneleri ve mitleri çözmeye çalışacaklar. Bu seferki programın isminin White Rabbit Project olduğu açıklandı.

Ekip tavşan yuvasına dalarak, sanıyoruz biraz Alice göndermesi var, bizleri yeniden eğlendirecek gibi gözüküyor. Dizi 9 Aralık 2016 tarihinde Netflix üzerinden yayınlanacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.