AYBABTUDizi Haberleri

Netflix ve Wizards of the Coast, Magic: The Gathering Dizisi Yapacak

Wizards of the Coast ve Netflix, bir Magic: The Gathering animasyon dizisi yapmak için Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame’in yönetmenleri Russo Kardeşler ile işbirliği yaptıklarını duyurdu. Bu proje ile Magic The Gathering oyununun 25 yıllık tarihi ilk kez ekrana gelecek.

1993 yılında Richard Garfield tarafından geliştirilen Magic: The Gathering kart oyunu, 11 dile çevirilip 70 ülkede yayınlandı. 25 yılda 38 milyon sihir ve oyun tutkununu birbirine bağlayan Magic: The Gathering; Netflix, Wizards of the Coast, Anthony – Joe Russo ve Hasbro’s Allspark Animation‘ın ortaklığında ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame filmlerinin yönetmenleri Anthony ve Joe Russo kardeşlerin yürütücü yapımcı olacağı animasyon dizi Netflix‘te yayınlanacak. Dizinin heyecanı sözlerine yansıyan Joe ve Anthony Russo, “Magic: The Gathering’in büyük fanı ve oyuncularıyız. O hikayeleri gerçek hayata taşıyacak bir animasyona yardım edebilmek, bizim için gerçek bir tutku projesi” dedi.

Magic: The Gathering dizisi Spider-Man: Into the Spider-Verse, Batman: The Animated Series, Star Wars: The Clone Wars, Firefly, Agent Carter, Ultimate Spider-Man ve The Lego Movies’e imza atan isimler tarafından geliştirilecek. Octopie, Todd Makurath, Eric Calderon ve Dave Newberg ile dizinin yapımcılığını üstlenirken; Mike Larocca ve Isaac Krauss yürütücü yapımcı, Henry Gilroy ve Jose Molina da senarist olarak projede yer alacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.