Dizi Haberleri

Netflix ile Legendary, King Kong ve Tomb Raider Animeleri Yapacak

Netflix ile Legendary, King Kong ve Tomb Raider’ın anime dizilerini geliştirmek için bir araya geldi.

İki firma King Kong anime serisi Skull Island ile Lara Croft‘ın maceralarını anlatan anime dizisi Tomd Raider için birlikte çalışacak.

King Kong Animesinin Konusu

Legendary‘nin Monsterverse serisine dahil olan Skull Island, en büyük dev Kong dahil tarih öncesi canavarlara ev sahipliği yapan gizemli bir adada geçecek.

Ortaya böyle bir şey çıkmasa bari…

Popüler bilimkurgu filmleri Underwater ve The Babysitter‘ı yazan Brian Duffield‘a senaryosu teslim edilen Skull Island animesi; bir gemi kazası sonucu kendilerini King Kong‘un evi olan bir adada mahsur kalan mürettebatın yaşadıklarını ekrana getirecek.

Tomb Raider Animesinin Konusu

Tomb Raider animesi ise, yeniden yapım video oyunu üçlemesindeki olaylardan sonra Lara Croft‘ın maceralarını konu alacak. Video oyunu dünyasının en ikonik maceracılarından biri olan Lara Croft anime serisinde; ilk oyununun yayınlanmasından yirmi beş yıl sonra yeni bölgeleri keşfetmeye devam edecek.

Netflix‘in senaryo ve yürütücü yapımcılık görevleri için Tasha Huo ile el sıkıştığı anime projesinde Dmitri M. Johnson, Stephan Bugaj, Howard Bliss ve Jacob Robinson da yapımcılığı üstlenecekler. Tomb Raider; Castlevania, Seis Manos ve Blood of Zeus‘u geliştiren Powerhouse Animation Studio‘dan çıkacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.