Dizi Haberleri

Netflix Abonelerinin Yarısı The Witcher’ı Seçti

Netflix‘in fantastik dizisi The Witcher televizyon fenomeni oldu. Yayın platformunun Andrzej Sapkowski uyarlaması ilk ayda 76 milyon kullanıcı tarafından izlendi. Bu da demek oluyor ki Netflix abonelerinin yarısına yakınının gümüşleri sevgili avcılarına gitti.

Variety, Andrzej Sapkowski‘nin fantastik serisinden Lauren Schmidt Hissrich tarafından uyarlanan The Witcher dizisinin Netflix‘in yayınladığı en popüler seri olduğunu yazdı. Henry Cavill‘ın Rivialı Geralt olarak kamera karşısına geçtiği The Witcher, yayınlandığı 20 Aralık tarihinden itibaren dört haftalık sürede 76 milyon müşterinin tercihi oldu. Her ne kadar bu rakamlar “diziyi izlemeyi seçenler ve en az 2 dakika izleyenler” üzerinden baz alınsa da Netflix kullanıcılarının yüzde 46‘sının The Witcher çılgınlığına kayıtsız kalamadığını ortaya koyuyor.

2021 yılında izleyici karşısına çıkacak olan The Witcher sersinin ikinci sezonunun da aynı başarıyı göstermesi bekleniyor. Bu sürede Witcher 3: Wild Hunt oyununa dönenlerden ya da serinin kitaplarını okumayı tercih edenlerden olabilirsiniz. Bir de dilimizden düşmeyen melodimiz var tabii ki…

İlginizi Çekebilir  Adventure Time'ın Yaratıcısı, Netflix'e The Midnight Gospel İsimli Animasyon Dizi Yapacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu