Dizi Haberleri

Netflix 5 Yeni Anime Duyurdu!

İçeriğini her geçen gün genişleten Netflix, Singapur’daki etkinlikte; aralarında Pacific Rim ve Altered Carbon uyarlamalarının da bulunduğu 5 yeni anime geliştirdiğini duyurdu.

PACIFIC RIM

Pacific Rim ve Pacific Rim: Uprising filmlerinden uyarlanacak “Pacific Rim” adlı animede; terk edilmiş bir Jaeger’e pilotluk ederek kayıp anne ve babasını arayan iki kardeşin yaşadıklarını konu alacak. Craig Kyle (Thor: Ragnarok) ile Greg Johnson (X-Men: Evolution) yeni animenin showrunner’ları olacak.

ALTERED CARBON

Netflix’teki diziyle aynı evrende geçen Altered Carbon adlı animede ise hikaye mitolojisindeki yeni elementler gün yüzüne çıkacak. Seriyi Cowboy Bebop ve Samurai Champloo gibi klasiklere imza atan Dai Sato ile Tsukasa Kondo yazacak.

CAGASTER

Full Metal Panic’ten Koichi Chigira’nın yöneteceği “Cagaster” adlı anime; aynı adı taşıyan hastalık sebebiyle insanların devasa ve ölümcül böceklere dönüştüğü bir kıyamet-sonrası dünyada geçecek.

YASUKE

Yasuke adlı anime serisi ise savaşla parçalanmış feodal Japonya’da geçiyor. “The Boondocks’ı da yapan LeSean Thomas’ın yarattığı anime serisinde; emekli bir Ronin karanlık güçlere karşı gizemli bir çocuğu korumak zorundadır.

TRESE

Netflix’in duyurduğu sonuncu anime ise Trese oldu. Yeraltının doğaüstü suç dünyasına kafa tutan kadın karakterin maceralarını aktaran Trese’nin yapımcılığını The Legend of Korra’dan Jay Oliva yapacak.

İlginizi Çekebilir  2019'un Geri Kalanında Vizyona Girecek Tüm Filmler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu