Dizi Haberleri

Ms. Marvel Çekimleri Tamamlandı

Disney+ üzerinden yayınlanacak olan ve Khamala Khan isimli süper kahramanı konu edinecek Marvel dizisinin çekimleri tamamlandı.

Ms. Marvel, Marvel Studios’un en hızlı işlerinden birisi olabilir. Önce karakteri Iman Vellani‘nin canlandıracağı açıklandı. Hiç vakit kaybetmeden 2020’nin Kasım ayı itibariyle de çekimlere başlanıldı. Yeni edinilen bilgilere göre Tayland‘da devam eden çekimlerin de tamamlandığı açıklandı.

Ms. Marvel, Marvel Comics’in ilk Müslüman karakteri olan Khamala Khan’ın hikayesini konu edinecek. Khan, edindiği yeni güçler sayesinde Ms. Marvel ismini alarak, süper kahramanlığa başlar. Ayrıca okul ve süper kahramanlık işlerini de dengede tutması gereken bir gençtir.

Dizinin 6 bölümden oluşması bekleniyor. Ayrıca Ms. Marvel, doğrudan yeni gelecek The Marvels filmine bağlanacak. Bu filmde Khamala Khan, Captain Marvel olarak bilinen Carol Danvers ve WandaVision’da yepyeni güçler edinen Monica Rambeau ile beraber bir maceraya atılacak.

Ms. Marvel’ın bu yıl sonuna kadar kurgusunun yetiştirilmesi planlanıyor. Henüz bir yayın tarihi açıklanmadı ancak Marvel Studios’un dizi için elini bu kadar çabuk tuttuğu düşünüldüğünde, yakın bir tarihte daha fazla detaya ulaşacağız gibi gözüküyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Terry Pratchett'in The Watch Uyarlamasının Yayın Tarihi Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.