Dizi Haberleri

Moon Knight’ın 2. Sezonu Geliyor

İlk sezonu Mart sonunda çıkan Moon Knight dizisinin 2. sezon sinyali Mohamed Diab ve Oscar Isaac‘ten geldi.

Marvel‘ın Moon Knight dizisinin ilk sezonu Mart sonunda başlamış ancak ikinci sezon için pek de iç açıcı olmayan haberler gelmişti. Marvel‘ın resmi Twitter hesabından ‘dizi finali’ başlığıyla son bir fragman yayınlandıktan sonra tweet kısa sürede silinse de, Oscar Isaac‘ın “Dizinin devam edeceği konusunda resmi bir plan yok.” sözleri hayranları üzmüştü.

Ancak son gelen bilgiler Moon Knight‘ın ekran serüveninin devam edeceği yönünde. Moon Knight‘ta Marc Spencer‘ı canlandıran Oscar Isaac ve serinin 4 bölümünü çeken yönetmen Mohamed Diab, çektikleri bir TikTok videosunda ikinci sezonun sinyalini verdi. Videoda, Isaac ve Diab, Moon Knight‘ın ikinci bir sezonu olup olmayacağı sorusunu düşünürken oyuncunun, “Başka neden Kahire’de olabiliriz ki?” yanıtı geliyor.

Moon Knight‘ın 6 bölümlük ilk sezonu Mayıs ayında sona erdi ve Mısır tanrılarını içeren daha geniş bir gizeme çekilen Marc Spector/Stephen Grant‘i izledik. Dizide ayrıca May Calamawy, Scarlet Scarab olarak bilinen Layla El-Faouly rolünü üstlendi. Dizi iyi karşılandı ve yüzde 91 izleyici puanı kazandı.

Açıkçası dizi Disney‘den WandaVision ve Loki gibi önceki dizilerin gösterdiği ilgiyi göremedi. Marvel‘in geleceğe yönelik zaman çizelgesinde şimdiye kadar belirtilen her şey, özellikle Marvel Sinematik Evreni‘nde gördüğümüz karakterler etrafında dönen dizilere odaklanmış görünüyor. Yeni bir sezonun, Marvel Sinematik Evreni‘nin yaklaşmakta olan 6. faz zaman çizelgesindeki boşluklardan birine sığması ve Moon Knight‘ı dahil etmek için yola koyması da mümkün.

Şu an için Marvel ve Disney‘den gelen resmi bir doğrulama söz konusu değil. Diziyle ilgili gelişmeler ulaştıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.