Dizi Haberleri

Maxim Baldry, Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Başrol Oyuncularından Biri Oldu

Amazon‘un geliştirdiği Yüzüklerin Efendisi dizisi kadrosu için ilk adı geçen oyunculardan olan Maxim Baldry başrollerden birine getirildi.

Deadline‘dan Nellie Andreeva, İngiliz dizisi Years and Years‘ın oyuncularından Maxim Baldry‘nin başrollerden birine geçtiğini yazdı. Dizideki önemli rollerden birini canlandıracağı belirtilen Baldry ile görüşmelerin yeni tamamlandığı belirtildi.

Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Ana Oyuncu Kadrosu Tamamlandı

Genç oyuncu, Yüzüklerin Efendisi TV uyarlamasında; Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers ve Daniel Weyman ile birlikte kamera karşısına geçecek.

J.R.R. Tolkien‘ın fantastik destanından uyarlanan ve Amazon‘un büyük beklenti içinde olduğu dizinin Showrunner ve yürütücü yapımcıları J.D. Payne ile Patrick McKay. İlk iki bölümü yöneten J.A. Bayona da serinin yapımcıları arasında bulunuyor. Orta Dünya‘ya yeniden döneceğimiz dizinin 2021’in sonlarında izleyiciyle buluşacağı konuşuluyor.

İlginizi Çekebilir  Lord of the Rings Dizisi Sadece 2. Çağı Konu Edinebilecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu