Dizi Haberleri

Matt Reeves’in The Batman Yan Dizisi James Gordon’ı Anlatacak

Matt Reeves, The Batman filminin yan dizisini geliştirmeye başladı. HBO Max‘te yayınlanacak dizi Gotham Şehri Polis Departmanı‘nda geçecek.

Senarist Ed Brubaker, Kevin Smith ve Marc Bernadin‘in Fatman Beyond podcastine katıldı. Serinin, The Batman filminde Jeffrey Wright tarafından canlandırılan James Gordon‘a odaklanacağını söyleyen Brubaker, “Belki bu sefer gerçekten Gotham Central‘ı yaparlar diye düşündüm ve Matt Reeves için çalışan bir yapımcıya ulaştım; -Hayır, bu gerçek Gotham Central değil- dedi. Gotham Central‘ı yapmıyorlar, daha çok filmin yan dizisini yapıyorlar. James Gordon dizisi gibi.” diye konuştu.

Joe Barton‘ın dizi sorumlusu olarak görev aldığı yapım, The Batman filminin Gotham City‘deki yolsuzluğun anatomisini incelemesine dayanacak ve filmde kurulan dünyayı genişletecek. Gotham‘ın birçok karakterini de keşfedecek olan yan dizi için Matt Reeves, “Bu hikayenin fikri, Gotham‘ın bu derinlikte bir yozlaşmaya ve şehrin iç işleyişine giren bir hikayeye sahip olmasıydı. Dizi Batman Year One‘da, maskeli kanun kaçağının şehri sarsmaya başladığı dönemde geçecek. Hikaye şehrin karanlık geçmişiyle bağlantısı olan dolandırıcı bir dedektifin bakış açısından anlatılacak. Fikir, Year One‘a geri dönmemiz. Şehri altüst etmek isteyen maskeli kanun kaçağının ilk ortaya çıkıştığı dönem.” diyor.

İlginizi Çekebilir  Justice League Snyder Cut'ın Yayın Tarihi Ortaya Çıktı

The Batman‘in yapımcısı Dylan Clark‘ın da dahil olduğu yan dizinin ne zaman izleyici karşısına çıkacağı açıklanmadı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.