Dizi Haberleri

Mark Hamill, The Witcher’ın 2. Sezonunda Vesemir Olacak mı?

Geçtiğimiz hafta gösterime giren Star Wars: The Rise of Skywalker‘ın heyecanını yaşayan Mark Hamill‘ın adı yeniden The Witcher dizisi ile gündeme geldi.

Mark Hamill‘ın geçen yıl kuyuya attığı taşa bu yıl ivmeyi IGN verdi bakalım Netflix çıkarabilecek mi?” diye başlamak istiyorum söze. Ne saçmalıyor bu diyebilirsiniz, demeyin. Şöyle ki; Lauren Schmidt Hissrich, Mart 2018‘de Twitter‘dan “The Witcher” karakterlerini ve genel özelliklerini paylaştığında ünlü oyuncu Mark Hamill, Geralt‘ı yetiştiren ihtiyar witcher Vesemir için, “Ne olduğu ve neyle ilgili olduğu hakkında hiç bir fikrim yok ama ben oynamalıyım” yorumunda bulunmuştu.

Bunun üzerine The Witcher‘ın hesabından da “Vesemir – Mark Hamill” görseli yayınlandı.

Netflix, geçtiğimiz Cuma günü The Witcher‘ın ilk sezonunu yayınlayınca IGN konuyu yeniden gündeme taşıdı ve Twitter hesabından aktörün sözlerini hatırlatarak, dizinin ikinci sezonunda Hamill‘ı Vesemir olarak görüp görmeyeceğimizi sordu.

Sosyal medya kullanıcılarının çoğunluğunun olumlu karşıladığı gönderiye Mark Hamill‘ın yanıtı gecikmedi: “Hala ne olduğu ve neyle ilgili olduğu hakkında fikrim yok ama şunu biliyorum ki kimse bana Vesemir‘i oynar mısın diye sormadı… henüz.”

Sosyal medyadaki gelişen olayın özeti bu. Dizinin IMDb sayfasında ise, ilk sezonda Theo James tarafından gençliği canlandırılan Vesemir‘in yaşlılığını kimin oynayacağı bilgisi yer almıyor. İkinci sezonda görmeyi beklediğimiz karakteri Mark Hamill canlandırır mı dersiniz? Gönlünüz evetten yanaysa başlayalım nakarata:

“Toss a coin to your Hamill… ”

İlginizi Çekebilir  Punisher Diğer Marvel Dizilerinden Farklı Olacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu