Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Mads Mikkelsen, Hannibal Dördüncü Sezonuna Göz Kırptı

Mads Mikkelsen, Hannibal Dördüncü Sezonuna Göz Kırptı

Hannibal Lecter rolüyle üç sezon boyunca izleyenleri büyüleyen Mads Mikkelsen’ın, Hannibal içerikli paylaşımı, olası bir dördüncü sezona gönderme mi içeriyor?

NBC kanalında yayınlanan ve 2015 yılında rafa kaldırılan Hannibal dizisinin büyük bir hayran kitlesi olduğu aşikar. Bryan Fuller’ın yönetmenliğinde ve Mads Mikkelsen’ın muhteşem oyunculuğuyla her yerinden kalite fışkıran yapımın sessiz sedasız iptal edilmesi, izleyenlerini de üzmüştü.

Netflix’in yayın programına dahil olan üç sezonluk dizinin duyurusunu yapmak için Instagram hesabından paylaşımda bulunan Mikkelsen, acaba dördüncü sezon ihtimaline göz mü kırpmış oldu? İsteğe bağlı yayın platformları arasında, iptal edilmiş dizileri dirilterek eski günlerine geri döndüren Netflix sadece yayın haklarını değil, dördüncü sezon için de bir anlaşma yapmış olabilir mi?

Bryan Fuller’ın daha önceki açıklamasında, dizinin dördüncü sezonu için herkesin hevesli olduğunu belirtmişti. Tabii aradan geçen 5 yıllık süreç içerisinde dizi için bir gelişme kaydedilmedi. Fakat Mads Mikkelsen ve Bryan Fuller ile çekilecek Hannibal dördüncü sezonu, ilk sezonları aratmayacak bir kalitede olacaktır.

İlginizi Çekebilir  Netflix, Atiye Dizisinden Resmi Fragmanı Paylaştı

Bunların yanı sıra CBS kanalı da Silence of the Lambs (1991) öncesini anlatan Clarice Starling’e odaklanmış bir dizi üzerinde çalışıyor. Bir Hannibal Lecter değil ama o atmosfere geri dönebilmek güzel olurdu.