Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » The Silence of the Lambs, Clarice İsmiyle Dizi Oluyor

The Silence of the Lambs, Clarice İsmiyle Dizi Oluyor

Kült filmler arasındaki yerini yıllarca koruyan Anthony Hopkins ve Jodie Foster’ın başrolleri paylaştığı The Silence of the Lambs filminin, dizi uyarlaması için onay verildi.

Çıktığı yıl Oscar Ödülleri’nde birçok dalda aday gösterilip hepsini toparlayan The Silence of the Lambs, CBS kanalı tarafından dizi haline getirilecek. Dizinin isminin de Clarice olduğu açıklandı. Yani 1991 tarihli filmde Jodie Foster’ın canlandırdığı FBI ajanından gelecek.

Clarice Starling rolünde, Rebacca Breeds’i izleyeceğiz.

Clarice, filmdeki olaylardan 6 ay sonrasını anlatacak. Hikaye tahmin edeceğiniz üzere Clarice Starling’i odak noktası alacak. Ancak Hannibal Lecter dizide gözükecek mi henüz bilinmiyor.

Clarice Starling rolünde Rebacca Breeds’i göreceğiz. Kendisini Pretty Little Liars dizisinde Nicole Gordon rolüyle hatırlayabilirsiniz. Ayrıca dizinin kadrosunda Nick Sandow, Michael Cudlitz, Kal Penn, Lucca De Oliveira ve Devyn A. Tyler bulunacak. Fakat bu oyuncuların rollerinin ne olduğunu bilmiyoruz.

CBS, şu an için dizinin ne zaman yayınlanacağını ve hikayenin nasıl ilerleyeceğini açıklamadı. Ayrıca yukarıda da bahsettiğimiz üzere dizide Hannibal Lecter’ı görebilecek miyiz, orası da muamma.

İlginizi Çekebilir  Netflix'in Luke Cage Dizisi Neden İptal Edildi?