Dizi Haberleri

Lucasfilm, Star Wars Çocukları İçin Hikayeyi Başa Alıyor

Lucasfilm, çocuklara Star Wars efsanesini anlatmak için hazırladığı yeni “Star Wars Galaxy of Adventures” çizgi dizisinin ilk fragmanını yayınladı.

Luke Skywalker, Han Solo, Chewbacca, Yoda, Princess Leia, Darth Vader ve daha pek çok Star Wars karakterinin bulunacağı çizgi dizide; orijinal Star Wars filmlerindeki olaylar yine orijinal müzik ve seslendirmelerle çocukların karşısına çıkacak. “Star Wars Galaxy of Adventures”taki eğlenceli ve eğitici eklentiler de galaksinin çok çok uzak köşelerini çocuklarla keşfetmek isteyen ebeveyn ve eğitmenlere yardımcı olacak.

Lucasfilm’den James Waugh da, “Galaxy of Adventures ile, çocuklarının çok daha büyük bir dünyanın içine adım atmalarını isteyen ebeveynlere yardımcı olacak bir seri yapmak istedik” diyerek özetliyor projeyi.

Ayrıntılara gelirsek; Star Wars Galaxy of Adventures dizisi Star Wars çocuk portalı ve Youtube‘daki Star Wars Kids kanalından yayınlanacak. Cuma günü (yarın) ilk 6 bölümü yayınlanacak olan yeni Star Wars dizisinin diğer bölümleri de Aralık ayında çocuklarla buluşacak.

İlginizi Çekebilir  Torment: Tides of Numenera'nın Koleksiyon Sürümü ve Çıkış Tarihi Duyuruldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu