Dizi Haberleri

Krypton Dizisi Doğrulandı

krypton-banner

1 aydan biraz fazla bir süre önce Krypton dizisi ile Superman’in kökenlerine dönebileceğimizden sizlere burada bahsetmiştik.

Görünen o ki söylentiler doğru çıktı ve SyFy kanalı Krypton dizisi için kolları sıvadı.

İlgili Makaleler

DC Comics dizi ve filmlerinin kadrolu çalışanı gibi olan; Batman serisi, Constantine dizisi, Batman v Superman filmi gibi projelerde önemli rol oynayan David S. Goyer, Krypton dizisinin de yapımcılığını üstlenecek.

Dizinin konusu hakkında net bir bilgimiz yoktu ancak farklı yazarların farklı şekilde anlattıklar Kripton hikayelerinden biri ile karşılaşacağımızı düşünüyorduk. Biz böyle düşünürken dizi ekibi daha da eskilere gitmeye karar vermiş. En azından Superman’in babası Jor-El’in hayatı anlatılır diye beklerken Superman’in dedesi ile karşılaşacağız.

superman-kal-el-krypton

Krypton dizisinde El Ailesi, Kripton için bir utanç kaynağı olarak görülüyor ve aile gezegende sürgün hayatı yaşıyor. Superman’in dedesi ise Kripton gezegenine barış ve umut getirmeye çalışıyor. Düzensizlik içerisinde Kripton gezegenini Superman’in doğumunun gerçekleştiği gezegene dönüşürken göreceğiz.

Daha önce John Byrne tarafından kaleme alınan “The World of Krypton” isimli hikayede Superman’in dedesi Seyg-El’in bahsi geçmişti. Dizide de bu isim ve bu karakter kullanılır mı göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  The Expanse 5. Sezon Fragmanı Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu