Dizi Haberleri

Krypton Dizisi Yolda!

krypton-superman

Batmansiz Batman dizisi Gotham’dan sonra Warner Bros., Supermansiz Superman dizisi yapmak için kollası sıvadı.

Gotham dizisinin tutmasının ardından  Dark Knight Üçlemesi, Man of Steel ve Constantine gibi DC Comics yapımlarının yazarı ve yapımcısı olan David Goyer, Superman için de bir projeye başladı.

Krypton adı verilecek olan dizi, bizim Superman veya Clark Kent olarak bildiğimiz Kal-El’in kökenlerini ve gezegeni Kripton’u anlatacak.

Dizi hakkında daha fazla bir şey şimdilik bilinmiyor. Görünen o ki; Arrow, Gotham, Constantine derken DC Comics, en çok sevilen karakterlerinden birisi olan Superman’in de kökenlerini anlatmak istemiş.

superman-kal-el-krypton

Merak edilen noktalardan bir tanesi de David Goyer’in izleyiciye nasıl bir Kripton sunacağı. Kripton gezegeni, farklı yazarlar tarafından kaleme alınmış hikayelerde çok farklı şekillerde gösterildi. Kimisine göre Kripton, çok gelişmiş bir bilime ve teknolojiye sahip olan ütopik -veya distopik- bir gezegenken bazı yazarlara göre ise süper güçlere sahip kişiler ile dolu bir gezegendir. Bizim düşüncemiz, bilimsel olarak çok ileri bir gezegen olarak gösterileceği çünkü yine David Goyer’in yazdığı Man of Steel hikayesinde de böyle anlatılmıştı.

superman-krypton-escape

Hikayede Superman’i görebileceğimizi pek sanmıyorum; belki Superman’in bebekliğini görebiliriz ancak ailesi Jor-El ve Lara-Von-El’in dizide önemli bir yere sahip olacaklarını düşünüyorum.

Krypton dizisi ile birlikte Superman’i yeniden televizyonlarda görebileceğiz. Smallville ile Superman’in dünyadaki gençliğini görmüştük, Krypton ile de Kripton gezegenindeki gençliğini öğreniriz belki.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Big Bang Theory 2017'de Bitiyor Mu?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.