Dizi Haberleri

Joss Whedon’dan Yeni Dizi – Özel Güçlere Sahip Kadınları Anlatacak

The Avengers ve The Avengers: Age of Ultron filmlerinin yönetmen koltuğunda oturan Joss Whedon, televizyon dünyasına yepyeni bir çalışma ile geri dönüyor. Buffy the Vampire Slayer, Angel ve Firefly gibi ünlü dizilerin yaratıcısı olan Whedon, Viktorya döneminde geçen doğaüstü güçlere sahip bir grup kadının hikayesini anlatacak.

HBO’dan ilk sezon onayını alan bilimkurgu türündeki dizinin adı The Nevers olacak. HBO’nun yaptığı açıklamaya göre The Nevers, Viktorya döneminde yaşayan bir grup kadının özel güçlerini keşfetmesi ve dünyayı karanlık güçlerden korumasını konu alacak. Böylece Joss Whedon yine kendi yarattığı bir dünya ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Whedon, “The Nevers, yarattığım en iddialı hikaye olabilir. Uzun zamandır tamamen yeni bir dünya yaratmamıştım. HBO ise bu proje için en iyi adres olacak.” dediği dizinin yönetmenliğini, senaristliğini ve yürütücü yapımcılığını da üstleniyor.

Netflix’in de aralarında bulunduğu pek çok kanal ve dijital yayın platformu arasından The Nevers’ın haklarını satın alan HBO, dizinin yayınlanacağı tarih hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

İlginizi Çekebilir  Stephen King'in The Mist Eseri Dizi Oluyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu