Dizi Haberleri

Jon Snow’un Kaderi Belli Mi?

Finali sabırsızlıkla beklenen Game Of Thrones dizisiyle ilgili iddiaların sonu gelmiyor. Özellikle bir Reddit kullanıcısının Jon Snow ile ilgili ortaya attığı iddia oldukça dikkat çekici!

Onedio’nun haberine göre; Reddit kullanıcılarından Sc0ttfod, Jon Snow‘un kaderinin sinyalleri, 7. sezonda ince mesajlarla verilmiş ve aslında bizim dikkatimizden kaçmış. Sc0ttford adlı kullanıcı bu teorisini 7. sezon 5. bölüme dayandırıyor.

Son bölümde Samwell Tarly, üstatlarının konuşmalarına şahit oldu. Şahit olduğu bu konuşmada, Aegon kehaneti konuşuluyordu ve Aegon başarılı olmasına rağmen kehanete göre, Euron, (kendini geçmişte Boğulan Tanrı olarak adlandırıyor) Jon’u ortadan kaldıracaktır. Geçtiğimiz sezonda öğrendik ki Jon Snow’un asıl adı Aegon Targaryen’di. “Aegon, ak gezenleri ortadan kaldırmayı başaracak! Fakat sonra Demir Adalar’dan biri tarafından öldürülecek”.

Sc0ttfod şunları söyledi: “7. Sezonun 5. Bölümünde 20 dakika civarında Markos, Lordos’un kehaneti hakkında konuşuyor. Boğulmuş tanrının ortaya çıkıp Aegon’u yok edeceği kehanetleri söylendi. Aslında kehanet yanlış değildi yanlış olan şey Aegon hakkında yapılan yorumlardı. Jon Snow’un adının Aegon olduğu doğrulandı.”

İlginizi Çekebilir  Watchmen Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu