Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Joanne Whalley, Daredevil’in 3. Sezonunda Kilit Rolde

Joanne Whalley, Daredevil’in 3. Sezonunda Kilit Rolde

Joanne Whalley, Rahibe Maggie rolü ile Netflix’in sevilen süper kahraman dizisi Daredevil‘e katılıyor. Daredevil’in 3. sezon çekimleri 2 ay önce başladı. Bol miktarda set fotoğrafı basına sızmaya devam ediyor.

Gelen fotoğraflar doğrultusunda Wilson Fisk’in mahkemeye çıkacağını biliyoruz. Daredevil yeni sezonuna Wilson Bethel’in canlandıracağı bir FBI ajanı karakterini de ekledi.

Daredevil’in 3. sezonu Born Again hikayesinden ilham alacak. The Defenders’ın sezon finalinde adı geçen Maggie’nin, Daredevil’in 3. sezonunda önemli bir rol ile ekranlara gelmesi bekleniyor.


Marvel, The Borgias dizisiyle de tanınan Joanne Whalley’nin rolünü, aklı başında cümleler kuran ve Matt’i fazlasıyla önemseyen iradeli bir rahibe olarak tanımlıyor. Marvel’dan Jeph Loeb, “Joanne’in çalışmalarının büyük bir hayranıyız ve şanslıyız ki bu yetenek ailemize katılıyor” dedi.

Jessica Jones’un 2. sezonu 8 Mart tarihinde, Daredevil’in 3. sezonu ise 2018 yılı içinde başlayacak. Luke Cage ve Iron Fist serilerinin 2. sezon tarihleri henüz açıklanmadı.

İlginizi Çekebilir  Marvel'ın Yeni Conan Çizgi Roman Serisini Bu Takım Hazırlayacak