Dizi Haberleri

Joanne Whalley, Daredevil’in 3. Sezonunda Kilit Rolde

Joanne Whalley, Rahibe Maggie rolü ile Netflix’in sevilen süper kahraman dizisi Daredevil‘e katılıyor. Daredevil’in 3. sezon çekimleri 2 ay önce başladı. Bol miktarda set fotoğrafı basına sızmaya devam ediyor.

Gelen fotoğraflar doğrultusunda Wilson Fisk’in mahkemeye çıkacağını biliyoruz. Daredevil yeni sezonuna Wilson Bethel’in canlandıracağı bir FBI ajanı karakterini de ekledi.

Daredevil’in 3. sezonu Born Again hikayesinden ilham alacak. The Defenders’ın sezon finalinde adı geçen Maggie’nin, Daredevil’in 3. sezonunda önemli bir rol ile ekranlara gelmesi bekleniyor.


Marvel, The Borgias dizisiyle de tanınan Joanne Whalley’nin rolünü, aklı başında cümleler kuran ve Matt’i fazlasıyla önemseyen iradeli bir rahibe olarak tanımlıyor. Marvel’dan Jeph Loeb, “Joanne’in çalışmalarının büyük bir hayranıyız ve şanslıyız ki bu yetenek ailemize katılıyor” dedi.

Jessica Jones’un 2. sezonu 8 Mart tarihinde, Daredevil’in 3. sezonu ise 2018 yılı içinde başlayacak. Luke Cage ve Iron Fist serilerinin 2. sezon tarihleri henüz açıklanmadı.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Venom ve İki Yeni Spider-Man Filmi Geliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.