Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Jeffrey Dean Morgan, The Boys’un Üçüncü Sezonuna Dahil Olabilir

Jeffrey Dean Morgan, The Boys’un Üçüncü Sezonuna Dahil Olabilir

The Walking Dead ya da Supernatural dizilerinden hatırlayabileceğiniz Jeffrey Dean Morgan, Amazon Prime’ın başarılı dizisi The Boys’un üçüncü sezonunda yer alabilir.

Çizgi roman uyarlamalarının aranan yüzlerinden biri olan Jeffrey Dean Morgan’ın, Amazon Prime’ın bir başka çizgi roman uyarlaması olan The Boys’un üçüncü sezonuna katılacağı söyleniyor. Dizinin yapımcısı Eric Kripke ile yakın arkadaş olan Morgan, seriye yeni bir ivme kazandırabilir.

Collider’a röportaj veren Eric Kripke, The Walking Dead, Supernatural, Watchmen, Batman v Superman yapımlarında yer almış Morgan’ı diziye düşündüğünü dile getirdi. Morgan’ın potansiyelini diziye yansıtmak istediğini belirtti.

Henüz netlik kazanmış bir haber yok ancak Kripke ve Morgan’ın yakın arkadaş olması bu ihtimali artırıyor. Eğer gerçekleşirse Morgan’ın, Rus süper kahraman Love Sausage’ı canlandıracağı düşünülüyor. Billy Butcher’ın yakın arkadaşı olan Love Sausage, The Boys ekibine yeni bir soluk getirebilir.

4 Eylül 2020 tarihinde üçüncü sezonu başlayacak olan The Boys, Garth Ennis ve Darick Robertson’ın aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanmış ve ilk sezonu daha yayınlanmadan ikinci sezon onayı almıştı.

İlginizi Çekebilir  Korku Efsanesi John Carpenter, Joker Çizgi Romanı Yazıyor