Dizi Haberleri

Javicia Leslie’nin Batwoman Kostümlü İlk Fotoğrafları Yayınlandı

CW kanalı, Batwoman dizisinin yeni başrol oyuncusu Javicia Leslie‘nin ilk kostümlü fotoğraflarını paylaştı. Kate Kane‘i canlandıran Ruby Rose‘un başrolü bırakmasının ardından yerine getirilen Leslie, Ryan Wilder karakteriyle yeni Batwoman olarak seyirci karşısına çıkacak.

Batwoman‘ın ikinci sezonunda ekrana gelecek olan Ryan Wilder, başlangıçta Kate Kane‘in kostümünü giyse de Batwoman rolüne ısınınca kostümü kendine göre yeniden tasarlayacak. Ryan, ikinci sezonun 3. bölümünde yeni Batwoman kostümü ile boy gösterecek ve Gotham‘a yeni bir süper kahraman geldiğini duyuracak.

Dizinin yeni başrolü Ryan Wilder ve yeni Batwoman kostümü hakkında konuşan yapımcı Caroline Dries, “Ryan’ın yolculuğu, ‘Bu kostüm benim için ne yapabilir’ sorusuyla başlıyor. Ancak kostümün sembolize ettiği gücün ve Gotham şehrindeki herkes için ne yapabileceğinin farkına varması uzun sürmüyor. Ryan, onu özel yapan her şeye sarılırken, kıyafeti fiziksel ve anlamsal olarak kendine uyarlıyor. Bu, inkar edilemez bir şekilde ‘güçlü’ diye bağıran yeni bir gövde tasarımı ve yeni bir başlık yaratmak anlamına geliyor. Maya Mani tasarımını bana gönderdiğinde çok sevdim. Peruk, bizim ilk sezonda mükemmelleştiremeyeceğimiz biçimdeydi ve Janice Workman yeni görünümüne kavuşturdu. Javicia ile stil prototiplerini ve kırmızı ombreleri gördük, kendi karalamalarımızı gönderdik. Janice onları, şu anda baktığımız şeye çevirdi. Onu gördüğümde gülümsüyorum. Bana ilham veriyor.” dedi.

İlginizi Çekebilir  Netflix'in Danimarka Yapımı Fantastik Dizisi The Rain Geliyor

Javicia Leslie ve yeni Batwoman kostümlü ikinci sezon Ocak 2021‘de CW kanalında ekrana gelecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu