Dizi Haberleri

İnsanlar, Elfler, Büyülü Kurbağa ve Ejderha Prens – The Dragon Prince’in Tanıtım Videosu Yayınlandı

Avatar: The Last Airbender (Avatar: Son Hava Bükücü) serisi yaratıcısının yeni dizisi “Tre Dragon Prince” (Ejderha Prens) tanıtım videosu izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Avatar: The Last Airbender’ın (AtLA) yaratıcısı Aaron Ehasz’ın yeni animasyon serisi The Dragon Prince haberini, ilk aldığımızda oldukça heyecanlanmıştık ki o zaman ortada tanıtım videosu filan da yoktu! Sadece Son Hava Bükücü’nün adı ve paylaşılan bir poster yetmişti kalp ritmimizin hızlanmasına… Netflix’in serinin ilk tanıtım videosunu yayınlamasıyla heyecanımızın yersiz olmadığını anlamış olduk.

Callum (Jack DeSena) ve Ezran (Sasha Rojen) adlı iki prens ve suikastçi Elf Rayla (Paula Burrows) aracılığı ile insanlar ve Elfler arasındaki çatışmaya odaklanan The Dragon Prince’te karanlık büyüler, bol dövüş sahnesi ve büyülü kurbağa Bait de bulunuyor.

AtLA Başyazarı Aaron Ehasz, Annie ödüllü AtLA Yönetmeni Giancarlo Volpe ve Uncharted 3’ün Yönetmeni Justin Richmond‘un birlikte çalıştığı The Dragon Prince, 14 Eylül’de Netflix’te yayınlanacak.

Şimdi sizi İnsanlar, Elfler, büyülü bir kurbağa ve Ejderha Prens ile dolu hikayenin tanıtımı ile baş başa bırakıyoruz.

İlginizi Çekebilir  Yüzüklerin Efendisi Kadrosu Genişliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu