Dizi Haberleri

Ian McKellen, Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Gandalf Olmak İstiyor

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinde Gandalf’ı canlandırarak fantastik kurgu severlerin de büyük beğenisini kazanan Ian McKellen, Amazon’da yayınlanacak Yüzüklerin Efendisi dizisinde de yer almak istediğini duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz Amazon’da yayınlanması kesinleşen Yüzüklerin Efendisi dizisinde eski tanıdık yüzleri görmek, özellikle de Gandalf’ı çok başarılı bir şekilde canlandırmış böylesine usta oyuncuları görmek bizi çok mutlu eder.

Sir Ian McKellen, dün sabah katıldığı Graham Norton’ın BBC Radio 2’daki programında yeniden Gandalf olmak istediğini dile getirdi. 

Radyoda Graham Norton’ın, “Başka bir Gandalf izlemek sizi rahatsız eder mi?” sorusu üzerine Ian McKellen, “Başka bir Gandalf mı? Ne demek istiyorsun?” diye cevap verdi.

Sonrasına ise, “Henüz Gandalf’ı oynama konusunda Evet demedim, çünkü henüz bana sorulmadı. Fakat Gandalf’ı başka biri mi oynayacak? Gandalf 7000 yaşının üzerinde ve ben henüz o kadar yaşlı değilim,” diye devam etti.

Ian McKellen, resmen Amazon ekibine açık teklif yaptı. Bakalım usta oyuncuyu yeniden Gandalf olarak görecek miyiz?

Bununla birlikte, kişisel düşüncem, her ne kadar Ian McKellen’ı Gandalf rolüne çok yakıştırsam ve kendisini bir aktör olarak çok başarılı bulsam da bu kadar uzun soluklu planlanan bir dizi projesinde yaşı geçkin bir oyuncunun oynaması oldukça riskli. Olur da projenin devamında başına bir şey gelirse oyuncunun değişmesi izleyici olarak çok rahatsız edici olacaktır.

İlginizi Çekebilir  Agents of S.H.I.E.L.D. Dizisinden Bir İyi Bir Kötü Haber

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu