Dizi Haberleri

Gotham Dizisi İyi Başladı

gotham-banner

Sonbaharın gelişiyle birlikte yeni diziler görücüye çıkmaya, devam eden diziler ise yeni sezonlarıyla dönmeye başladılar.

Ünlü DC Comics kahramanı Batman’in şehri olarak tanıdığımız Gotham’ın, Batman’den öncesini anlatan; Fox kanalının uzun süredir tanıtımlarını yaptığı Gotham dizisi de bunlardan biriydi.

Pazartesi gecesi yayınlanan Gotham, güçlü rakiplerine karşı fena sayılmayacak bir izlenme oranı yakaladı ve 8 milyon izleyiciyi ekran başına çekmeyi başardı. Gotham’dan sonra yayınlanan Sleepy Hollow 2. sezon açılışı ise, 5.5 milyon seyirci çekti.

Pazartesi gecesinin galibi ise CBS kanalı oldu. The Big Bang Theory iki bölümlük 8. sezon açılışı ile bir kez daha liderliği kimseye bırakmadı ve 17.8 milyon kişi tarafından izlendi. The Big Bang Theory’den sonra ilk bölümüyle ekranlara gelen Scorpion ise 14 milyon kişiyi ekranlara çekti.

Günün diğer yapımlarında ise durum şu şekilde: NBC dizisi The Blacklist 2. sezon açılışı 12.4 milyon, ABC dizisi Forever ilk bölümüyle 8.2 milyon ve CBS dizisi Under the Dome 2. sezon finaliyle 7.6 milyon kişi tarafından izlendi.

Alıntıdır: Beyazperde

İlginizi Çekebilir  Çizgi Roman Yolculuğu 10. Bölüm – Bülent Üstün

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu