Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Gomu Gomu Noooo! Netflix, One Piece’in Dizisini Yapıyor

Gomu Gomu Noooo! Netflix, One Piece’in Dizisini Yapıyor

Netflix, hasır şapkalı Luffy ve tayfasının efsanevi macerası One Piece‘i, live-action diziyle ekran karşısına getirmeye hazırlanıyor.

En çok satanlar listesindeki yerini yıllardır koruyan One Piece mangasından uyarlanacak 10 bölümlük dizi, Netflix ile Tomorrow Studios (Cowboy Bebop, Snowpiercer, Hanna) ve Shueisha ortaklığıyla geliştirilecek. Yayın platformunun resmi duyurusunda, mesajına yer verilen One Piece mangakası Eiichiro Oda‘nın yapımcılar arasında yer alacağı dizinin Showrunner‘ı Lost, CSI: Miami ve The X-Files gibi dizilerden aşina olduğumuz Steven Maeda olacak. Dizinin kadrosu hakkında ise henüz bir bilgi paylaşılmadı.

One Piece, Gum-Gum meyvesini yedikten sonra lastik adama dönüşen Monkey D. Luffy‘nin, büyük hazineyi bulup Korsanlar Kralı olmak için denizlere açıldığı maceralar silsilesini anlatıyor. 1997 yılından bu yana devam eden manganın anime serisi de sürüyor. Netflix, bizim yıllardır okuya izleye bitiremediğimiz maceralarının ne kadarını 10 bölüme sığdıracak çok merak ediyoruz doğrusu.

İlginizi Çekebilir  Bright Filminden Fragman Yayınlandı