Dizi Haberleri

George R.R. Martin, Nightflyers Uyarlamasını Onaylandı

SyFy kanalı tarafından yayın hakları alınan Nightflyers’ın, ön prodüksiyon çalışmaları devam ederken orijinal hikayenin yazarı George R.R. Martin de uyarlama hakkında ilk defa konuştu.

Hatırlarsanız Nightflyers uyarlaması için geçtiğimiz aylarda prodüksiyon ekibinin çalışmaları hakkında ilk haberler ortaya çıkmıştı. Sağlam bir prodüksiyon ekibi toparlayan SyFy, henüz çekimlere başlayamamıştı.

Kendi blog sayfasında konuya değinen George R.R. Martin, pilot bölümün senaryosunu okuduğunu açıkladı. Martin, “Pilot bölümün taslak çalışmasını ilk okuduğumda, romanıma belli noktalarda fazlasıyla sadık kalmış bir metinle karşı karşıya kalmıştım. Televizyon için gerçekten de güzel bir yapım olacak.” sözlerine yer verdi. Eh, bizim tontiş fantastik kurgu yazarı kendi yazdığı roman uyarlamasını övmeyecek de neyi övecek?

Yapılan açıklamalara göre SyFy, oyuncu kadrosunu toplamak için çalışmalara başlamış. Seriyi SyFy çekse de küresel çapta dağıtımını Netflix üstlenecek. Çekimlere ise önümüzdeki yıl İrlanda’da başlanacağı belirtiliyor. George R.R. Martin’in de çekimleri ziyaret etmesi bekleniyormuş.

İlginizi Çekebilir  Netflix'te Yayınlanacak Fantastik Bright Filminden Son Fragman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu