Dizi Haberleri

George R.R. Martin, Covid Sebebiyle House of the Dragon Prömiyerini Kaçırdı

Westeros‘un fantastik dünyasını yaratan ünlü yazar George R.R. Martin, Game of Thrones öncül dizisi House of the Dragon‘ın prömiyerinde yer almadı.

HBO‘nun Los Angeles‘ta çarşamba günü düzenlediği prömiyere katılmayan George R.R. Martin‘in, San Diego Comic-Con‘daki House of the Dragon panelinden sonra yaptırdığı Covid testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Martin‘in koronavirüse yakalandığı haberini HBO ve HBO Max İçerik Sorumlusu Casey Bloys verdi. Prömiyerde söz alan Bloys, “Bugüne George R.R. Martin’i sunarak başlayacaktım. Ancak maalesef George, Comic-Con’da koronavirüse yakalandı ve burada değil. Bence kendini iyi hissediyor, yani endişelenecek bir şey yok.” açıklamasını yaptı. House of the Dragon yolculuğunda Martin ile birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduklarını da söyleyen Casey Bloys, “O gerçekten fantastikti” dedi.

Prömiyerde sahneye çıkan yapımcı ve dizi sorumlularından Ryan Condal da, “House of the Dragon, George R.R. Martin’in güzel çalışmaları ve sözleri olmadan var olamazdı. Eserini yazar olarak bana ve yönetmen olarak Miguel’e emanet edecek kadar cesur olduğu için ona inanılmaz minnettarız.” diye konuştu.

Ünlü yazar, Covid salgını başladığı andan itibaren Santa Fe‘deki evinden fazla çıkmamış, hatta Comic-Con‘da katıldığı panelde de bu konuya değinerek, pandemi boyunca dikkatli davrandığını ve sosyal mesafeyi koruduğunu söylemişti. House of the Dragon dizi setini dahi ziyaret etmeyen yazarın uzun aradan sonra katıldığı etkinlikte koronavirüs kapması büyük talihsizlik oldu.

İlk gösterimi Martin olmadan gerçekleştirilen House of the Dragon dizisinin, 21 Ağustos‘ta HBO ve HBO Max‘te başlacağını hatırlatalım.

Kaynak: Variety

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.