Dizi Haberleri

Game of Thrones’un 5. Sezonundan Kötü Haber!

game-of-thrones-banner

Ortaya çıkan bir habere göre dizinin 5. sezonunda olması gereken bir karakteri göremeyeceğiz. Öncelikle en baştan uyaralım. Bu haber Game of Thrones’un 5. sezonu sorunsuz izlemek isteyenler ve Kılıçların Fırtınası kitabını okumayanlar için çok ama çok ağır Spoiler içermektedir.

Serinin ilerleyen bölümlerinde neler olacağını bilenler ve merak eden okuyucularla devam edelim. Burası son Spoiler uyarısıydı. Artık dönüşünüz yok!

Game of Thrones hayranları, 5. sezonu merakla bekliyor. Dizi 12 Nisan tarihinde başlayacak ve bizi bu efsanelerle dolu dünyaya yeniden çekecek. Herkes Kılıçların Fırtınası kitabında ortaya çıkan Lady Stoneheart’ın yeni sezonda gözükeceğini düşünüyor. Ancak beklentileriniz bu haberle suya düşebilir.

4. sezonun finalinde ortaya çıkması beklenen Lady Stoneheart, arzı endam eyleyememişti. Bu yüzden karakterin 5. sezonda gösterileceği fikri ortaya çıkmıştı. Anlaşılan o ki, bu karakteri göremeyeceğiz.

catelyn-stark-gorsel

Saç baş yolduran Red Wedding bölümünde, Catelyn Stark (ya da Tully) ve birçok kişi katledilmişti. Hikayeye göre Catelyn cansız bedeni bir nehre atılır. Bedeni ise Myr’li Thoros ve Lord Beric Dondarrion tarafından bulunur. Dondarrion kendi hayatını feda ederek, Lady Catelyn’in dirilmesine yardımcı olur.

Boğazı kesilmiş olan Catelyn Stark, hırıltılı sesle konuşan, korkutucu bir kimlikle, yaşayanların arasına döner ve Lady Stoneheart ismini alır. Oğlu Robb’un ölümüyle bağlantılı olan kişileri öldürmek için yemin eder.

Şimdi tekrar diziye dönelim. Catelyn’i canlandıran Michelle Fairley’in 5. sezon çekimlerinde bulunmadığı ortaya çıktı. Game of Thrones’un çekimleri, eş zamanlı olarak farklı mekanlarda tamamlandı. Yani dizinin çekimleri tek seferde tamamlanıyor.

lady-stoneheart

Fairley’in oldukça yoğun bir çalışma programı olduğu için çekimlerini bitiremediği bu yüzden de Lady Stoneheart’ı canlandıramadığı söyleniyor. Yani Lady Stoneheart’ı yeni sezonda göremeyeceğiz.

Öte yandan Reddit’in Game of Thrones sayfasında, Michelle Fairley’in yeni sezonun 10. bölümünde “başlıklı kişi” adıyla, kadroda gözüktüğü haberi sızdırıldı.

Şimdilik bu haberlerden hangisine inanmamız gerektiğine karar veremedik. Lady Stoneheart’ı bu sezon görmek istiyor muydunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.