Dizi Haberleri

Game of Thrones’un Spin-Off’ları 2020’yi Bekleyecek

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden Game of Thrones’un hikayesinden önceki dönemi anlatan devam dizileri (Spin-Off), 2020’den sonra ekranlardaki yerlerini alacak.

HBO Programlama Müdürü Casey Bloys, Game of Thrones’un (Taht Oyunları) devam dizilerini, final sezonunun üzerinden en az bir yıl geçtikten sonra yayınlamayı planladıklarını ifade etti.

5 Farklı Proje

Beş farklı proje üzerinde çalışmaya devam ettiklerini ve çalışmalardan bazılarını görme şansı olduğunu belirten Casey Bloys, “Her proje farklı bir takvime sahip. Aynı başlangıç noktalarından ilerlemiyorlar, dolayısıyla her birinde farklı aşamalardayız, ancak şu ana kadar gördüklerimiz beni cesaretlendirdi. Neye ne zaman karar vereceğimizle ilgili bir zaman çizelgemiz yok” diye konuştu.

Game of Thrones’un Finali Devasa Bir Televizyon Olayı

Bloys, devam dizisinin reklamını yapmak için Game of Thrones’un final sezonunu kullanmamalarının nedeni şöyle açıkladı: “Final sezonuna gölge düşürmek istemiyorum. Final sezonu, devasa bir televizyon olayı olarak yayınlanmalı. Onu, hemen ardından gelecek bir devam dizisiyle ucuzlaştırmak istemiyorum. Bu, dizinin başarısının ne denli büyük ve anlamlı olduğu gerçeğini azaltabilir.”

Game of Thrones’un potansiyel beş devam dizisi Bryan Cogman, Max Borenstein, Jane Goldman, Brian Helgeland ve Carly Wray tarafından hazırlandığını da belirtelim.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.