Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Game of Thrones 7. Sezonu Amerika ile Aynı Anda Türkiye’de

Game of Thrones 7. Sezonu Amerika ile Aynı Anda Türkiye’de

Tüm dünya gibi Türkiye’de de diziseverlerin merak ve heyecanla beklediği Game of Thrones‘un 7. sezonu 16 Temmuz’da başlıyor. Dizi, ABD’de yayınlandığı aynı saatte ülkemizde de izlenebilecek.

Televizyon tarihinin en çok izlenen ve her sezonu olay yaratan dizilerinden Game of Thrones’un yeni sezonu Amerika ile aynı anda Türkiye saati ile 04.00’te Türkçe altyazı seçeneği ile her Pazartesi beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında; akşam 22:00’de ise Türkçe-İngilizce altyazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile beIN SERIES SCI-FI’da yayınlanacak.

Ayrıca, yedinci sezon ile birlikte geçmiş altı sezonun tamamı da beIN CONNECT’ten izlenebiliyor. Üstelik, 17 Temmuz’a kadar 6 sezonun tamamı beIN CONNECT’te, 17 Temmuz’da ise yedinci sezonun ilk bölümü hem beIN SERIES SCI-FI’da hem de beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarından tüm üyelere açık olacak.

6 sezonun tamamı beIN CONNECT’te

Game of Thrones izlemeyen kalmasın diye, yeni sezon öncesinde tüm Digiturk üyeleri, 17 Temmuz’a kadar şu ana kadar yayınlanan altı sezonun tamamını beIN CONNECT üzerinden ücretsiz olarak izleyebilecekler.