Dizi Haberleri

Ewan McGregor, Obi-Wan Kenobi Rolü İçin Heyecanlı

Star Wars markasının en merak edilen dizisi Obi-Wan Kenobi‘nin başrolü Ewan McGregor’dan yeni açıklamalar var. Ünlü oyuncu hiç olmadığı kadar heyecanlı olduğunu dile getirdi

Uzun uzun anlatmaya gerek yok fakat Disney, Star Wars markasını neredeyse batırıyordu. Sinemadaki başarısız üç filmin ardından, Disney+ üzerinden yayınlanan Mandalorian, Star Wars’u tekrar eski popülerliğine kavuşturmayı başarmıştı. Obi-Wan Kenobi’yi anlatacak dizinin de aynı çizgide olacağı düşünülüyor.

Dizinin başrolü ve Disney öncesi üçlemede Obi-Wan karakterini canlandıran Ewan McGregor, yeni dizi için heyecanını dile getirdi. McGregor, “Obi-Wan’ı tekrar canlandırmak çok iyi olacak. Son kez 2003 yılında bu karakteri canlandırmıştım ve bu çok uzun zaman önceydi. Şimdi tekrar canlandıracak olmanın verdiği heyecan, o zamankinden daha fazla. Bu karaktere tekrar hayat verecek olmak çok heyecanlı.” sözlerine yer verdi.

Obi-Wan Kenobi dizisinin detayları hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz. Ancak Ewan McGregor ve Hayden Christensen‘in tekrar görev başına çağrıldığını biliyoruz. Ayrıca yeni dizinin Mandalorian gibi uzun soluklu bir dizi olmayacağı söyleniyor. Sinema kalitesinde dört uzun bölümden oluşan bir macera izleyeceğiz.

FRPNET Discord

Dilerseniz siz de Discord kanalımıza katılabilir ve konu hakkında görüşlerinizi bildirip sohbet edebilirsiniz.

Obi-Wan Kenobi dizisinin başında, Better Call Saul, American Gods ve The Mandalorian yapımlarında yer almış Deborah Chow var. Hossein Amini ve Joby Harold da senaryodan sorumlu olacak.

İlginizi Çekebilir  AMC, Walking Dead Spinoff Dizisi İçin Harekete Geçti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu