AYBABTUDizi Haberleri

Doctor Who’nun 15. Doktor’unun Yoldaşı Belli Oldu

Ncuti Gatwa‘nın 15. Doktor olarak karşımıza çıkacağı Doctor Who sezonunda yoldaş olarak Millie Gibson seçildi.

Millie Gibson, Doctor Who kadrosuna 15 Doktor’un yol arkadaşı olarak katılıyor. Ncuti Gatwa, Zaman Lordu’nun vücut bulmuş hali olacak ve 2023 yılında yayınlanacak özel bir bölümde karşımıza çıkacak. Gatwa, dizinin 60. yıl dönümü kutlamaları sırasında 14. Doktor olarak görev yaptıktan sonra David Tennant‘ın ayrılmasının ardından rolü üstlenecek.

Ncuti Gatwa Millie Gibson Doctor Who

Uzun süredir devam eden İngiliz bilimkurgu dizisi Doctor Who, zaman ve uzayda seyahat ederken korkunç düşmanlarla savaşan zamanda yolcusu Doktor’un maceralarını anlatıyor. Doktor ise her zaman bir yoldaş ile maceralara katılıyor. Gatwa’ya eşlik edecek yoldaşın da Millie Gibson olacağı açıklandı.

Gibson, Doctor Who’nun 14. sezonunun yaklaşan çekimlerinde Gatwa’ya katılacak ve 2023 yılında yayınlanacak özel bir bölümde Ruby Sunday olarak karşımıza çıkacak.

Millie Gibson Ruby Sunday doctor who

Millie Gibson şu açıklamayı yaptı;

Hâlâ tamamen inanmamakla birlikte, Doktor’un refakatçisi olarak seçilmekten büyük onur duyuyorum. Bu rol bir armağan ve gerçek olan bir rüya. Yol arkadaşlarının seyahatlerdeki desteğini göstermek için her şeyi yapacağım. Bunu yaparken Ncuti Gatwa’nın yanında olmaktan daha iyi bir yol var mı? Başlamak için sabırsızlanıyorum.

Biz de yeni yol arkadaşının Doktor ile beraber nasıl maceralara atılacağını ve başını ne gibi belalara sokacağını merakla bekliyoruz.

Kaynak: Doctor Who

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.