Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Doctor Who – Last Christmas Bölümüne Hazır Mıyız?

Doctor Who – Last Christmas Bölümüne Hazır Mıyız?

doctor-who-yilbasi-bolumu-noel-baba-banner

Kısa bir aranın ardından kalın kaşlı Doktorumuz geri dönüyor! 8 Kasım ile 8. sezon finalini izlediğimiz Doctor Who, ağızlarda kekremsi bir tat bırakmıştı. Hatta biraz da vasat bir bölümdü. Bu yüzden 25 Aralık Christmas bölümünden beklentilerimiz büyük.

Hatırlarsanız bundan 1 ay önce kadar Doctor Who hakkında Doctor, Clara ve Aptal Yerine Konulmak! başlıklı bir yazı paylaşmıştım. Dizinin olağan akışının değişmesi gerektiğinden ve artık “beklenmedik sürpriz” adı altında, aslında o kadar da sürpriz olmayan gelişmelerin sunulmamasını istemiştim. Sıradaki Doctor Who bölümü için beklentim bu yüzden yüksek.

Efsane ikiliden Nick Frost, geç de olsa Doctor Who'ya konuk oluyor.
Efsane ikiliden Nick Frost, geç de olsa Doctor Who’ya konuk oluyor.

Öncelikle bölüme ait yayınlanan ilk fragmanlara bakalım. Oldukça karanlık bir hava var. Bölümün isminin de Last Christmas olması insanı düşündürüyor. Nedendir bilmem, tüm sezon boyunca nefretlerimizi toplamak için uğraşılan Clara karakteri yeniden karşımızda.

Hikaye Kuzey Kutbu’nda geçiyor. Christmas, Kuzey Kutbu derken hikayenin ortasına da sevgili tombalak Noel Babamızı oturtmuşlar.

Noel Babayı, İngiliz komedisinin efsane isimlerinden Nick Frost oynayacak. Simon Pegg’in kankası olan Frost’u birçok diziden ve filmden hatırlayabilirsiniz. Özellikle Spaced dizisi ve Paul filmindeki performansı muazzamdır.

İlginizi Çekebilir  Black Mirror'ın Türkiye Versiyonu Çekiliyor - 7Yüz

Neyse! Gel gelelim, sıradaki bölümden ilk detaylı görüntüler de ortaya çıktı. Fragmanların ardından, bölüm içerisinden kesilmiş bir sahnenin de yayınlanmasını bekliyorduk. 1 dakikalık bu video ile Noel Baba’nın efsanevi girişini izleyebilirsiniz.