Dizi Haberleri

Disney’in Willow Dizisi Yeni Yönetmenini Buldu

Birkaç hafta önce yönetmen Jon M. Chu‘nun ayrıldığı Willow dizisi için yeni yönetmen bulundu. Diziyi kimin çekeceği belli oldu.

Disney+ için geliştirilen Willow dizisi geçtiğimiz haftalarda yönetmenini kaybetmişti. The Hollywood Reporter, Lucasfilm‘in yeniden baba olacağı için projeyi bırakan Jon M. Chu‘nun yerine Jonathan Entwistle‘ı bulduğunu yazdı. Entwistle, Netflix için yazıp yönettiği The End of the F***ing World ve I Am Not Okay with This dizileri ile biliniyor.

Willow dizisinin pilot bölümünü yönetecek olan Jonathan Entwistle, seride yürütücü yapımcı görevini de üstlenecek. Hikayeyi devam ettirmek için sabırsızlandığı belirtilen Entwistle, “Kılıçlar, büyücülük ve maceran dolu destansı dünyasıyla Willow çok fazla kişiyi büyüledi ve etkiledi. Bu yolculuğa devam edeceğim ve hem orijinal filme derinlemesine bağlı hem de sevilen hikayeye tazelik, eğlence ve çekicilik katacak bir şey yaratmak için Jon ve Wendy ile birlikte çalışmaktan heyecan duyuyorum. 1988’de Ron‘un özenle hazırladığı dünyada oynayabilmek benim hayalimdi.” dedi.

Willow Nedir?

Willow dizisi, Solo A Star Wars Story ve Apollo 13‘ün yönetmeni Ron Howard tarafından çekilen 1988 yapımı orijinal filmin devamı olacak. Filmdeki olaylardan yıllar sonrasında geçecek dizinin başrolünü, yine orijinal filmin yıldızı Warwick Davis oynayacak. Dizinin çekimlerine ise bu baharda Wales‘te başlanacak.

İlginizi Çekebilir  Jon Snow'a Ne Olduğu Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu