Dizi Haberleri

Dave Gibbons, Watchmen Dizisi İçin Çok Heyecanlı!

Alan Moore ile Watchmen‘i ortaya çıkaran Dave Gibbons, HBO uyarlaması hakkında konuştu. Gibbons, orijinal hikayeyi takip etmeyecek olan dizinin farklı bir macera ile izleyici karşısına çıkmasının heyecan verici olduğunu söyledi.

Dizinin Showrunner’ı Damon Lindelof, HBO’da yayınlanacak Watchmen serisinin çizgi romandan uyarlama olmayacağını kesin olarak ilan etmişti. Aynı evreni, 30 yıl sonra yeni bir hikaye ile genişletmeyi hedefleyen Lindelof, “Watchmen, çığır açan orijinal çizgi romanın nostaljisini kucaklayarak seri için yeni bir zemin hazırlıyor” açıklamasında bulunmuştu. Watchmen’in çizeri Dave Gibbons da, “heyecan verici, eğlenceli ve değerli” olarak nitelendirdiği Lindelof’un projesini sevmişe benziyor.

Gibbons, bir süper kahraman olmanın ne anlama geldiğini gösterecek olan dizi projesinin hayranların istekleri değil de ihtiyaçları doğrultusunda ilerleyeceğini belirterek, “Hiç beklenmedik bir açıyla geldi, çok yeni ve tam Watchmen gibi hissettirdi. Çok heyecanlıyım” dedi.

David Lindelof’un yazdığı dizide; Regina King, Jeremy Irons, Don Johnson, Tim Blake Nelson, Louis Gossett Jr., Yahya Abdul-Mateen II, Adelaide Clemens, Andrew Howard, Tom Mison, Frances Fisher, Jacob Ming-Trent, Sara Vickers, Dylan Schombing, Lily Rose Smith ve Adelynn Spoon rol alıyor. Nicole Kassell’ın yönetip, yürütücü yapmcılığını üstleneceği yapım 2019 yılında izleyicilerle buluşacak.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones 5. Sezon Yayın Tarihi Resmen Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu