Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Darth Vader, The Clone Wars Dizisinin Finalinde Olacak Mı?

Darth Vader, The Clone Wars Dizisinin Finalinde Olacak Mı?

Disney Plus, Star Wars dizisi “The Clone Wars”ın uzun süredir beklenen 7. ve final sezonunu yayınlamaya başladı. Hikayenin sonuna gelinirken, 4 Mayıs Dünya Star Wars Günü‘nde (bugün) ekrana gelecek olan 12. bölümde Darth Vader‘ın seriye dahil olma ihtimali Star Wars hayranlarını heyecanlandırdı.

Movieweb‘de yer alan habere göre; Box Lunch sitesi yakın zamanda “Star Wars” markasının bir Darth Vader bluzunu satışa sundu: “Our Universe Star Wars: The Clone Wars Darth Vader Jersey Tank Top”. Star Wars etiketli ve 77 numaralı Darth Vader formasını andıran ürünü görenler Disney‘in “The Clone Wars”ın finalinde bir sürpriz yapacağı tahminlerinde bulundu.

Haberde ayrıca; son sezonu “Revenge of the Sith” olayları süresince geçeceği daha önce doğrulanan “The Clone War“da Darth Vader‘ı görmenin pek de sıra dışı olmayacağı belirtildi: “Revenge of the Sith‘te Anakin Skywalker Darth Vader‘a geçiş yapar. Anakin‘in Ahsoka Tano ile olan bağı da malum. Vader‘ın dizide ortaya çıkması anlamsız bir hayran servisi olmayacaktır.” Hatırlayacağınız üzere Ahsoka ile Darth Vader‘ın efsanevi dövüşü Star Wars Rebels serisinin ikinci sezon finalinde yer almıştı.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones'un Final Bölümü, ABD Ekonomisini Etkileyebilir