Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Constantine’den Üzücü Haber Geldi!

Constantine’den Üzücü Haber Geldi!

constantine-dizi-banner

NBC’nin gelecek vaat eden dizisi Constantine’in 2. sezon duyurusunu beklerken, üzücü haber kıyılara vurdu. Saman sarısı saçlı, sigara tiryakisi doğaüstü olaylar dedektifi televizyonlara veda ediyor.

Açık söylemek gerekirse, Constantine’in televizyon serisini bu kadar çok beğeneceğimi düşünmemiştim. Vertigo’nun en sevdiğim çizgi roman karakterlerinden biri olan John Constantine’in televizyon macerası, beni bir anda kolları arasına aldı. Bu sevgi o kadar büyüktü ki, bir de bakmışım evde ailecek Constantine bölümü bekler olmuşuz.

Matt Ryan gibi bir ismi bizle tanıştıran Constantine, NBC’nin açıklamalarına göre iptal edildi. Kanala göre dizi oldukça az izlenme oranlarına sahipti. 4.5 milyon izleyiciye ulaşmış olması NBC için yeterli bulunmadı. Öte yandan dizinin SyFy Channel’a geçeceğine dair bir takım söylentiler vardı.

Constantine - Season Pilot

NBC diziyi iptal ettiğini resmen açıkladı. Bu da bizlere gösteriyor ki Constantine’i, NBC’nin kablolu yayındaki kolu olan SyFy Channel’da da izleyemeyeceğiz.  Açıkçası bu haber bizleri bir hayli üzdü.

İlk iki bölümü biraz tutuk geçen dizi, ilerleyen bölümlerde açılan senaryosu ile bizleri ekrana bağlamıştı. Ne yalan söyleyelim ilk bölümlerde biraz garipsedik ama Matt Ryan’ın Constantine karakterine cuk oturduğunu kabul etmek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir  Rick and Morty’den 1 Nisan Sürprizi

Ayrıca Oz, Lost gibi dizilerden hatırlayacağımız Harold Perrineau’yu melek rolünde görmek ve Angelica Celaya’nın güzelliği dizinin ilgi çekici yanlarındandı. Senaryonun git gide daha da cennet-cehennem savaşına girmesinden bahsetmiyoruz bile.

Sezon finali böylece havada kalmış oldu. Kafalarda birçok soru işareti bırakacak dizi, 13 bölümlük tek sezonuyla bitirilen diziler arasına girdi. Kim bilir, belki önümüzdeki aylarda başka bir kanal Constantine’in yayın haklarını satın alıp, 2. sezonu sipariş edebilir.