Dizi Haberleri

Cara Dune’un The Mandalorian’daki Kaderi Belli Oldu

Gina Carano tarafından canlandırılan Cara Dune‘un kaderi, oyuncunun yediği bir nane yüzünden belirsiz bir süreçteydi ama resim şu an netleşti.

Öncelikle Gina Carano‘nun ne yaptığını hatırlayalım mı? Şubat 2021’de seriden kovulmasına sebep olan bazı ofansif twitlerle ortalığı karıştırdı Carano. Amerika’nın politik iklimini Nazi Almanyası’na benzeten aktris, Cumhuriyetçi’leri Nazi dönemindeki Yahudi kurbanlara benzettiği için büyük tepki çekti. Yaptığının üstüne tüy dikmeye niyetli olan ateşli kızımız, Covid maskesini fırsat bilerek başkanlık seçimleriyle de ağır bir şekilde alay etti. LucasFilm tüm bunların üzerine sessiz kalamadı ve Gina Carano ile bir bağlarının kalmadığını açıkladı.

Cara Dune Gina Carano The Mandalorian

Peki The Mandalorian’da önemli bir rolü olan Cara Dune karakterine ne oldu?

Bugüne kadar bu soru işareti ile yatıp kalktık, yemeden içmeden kesildik, hep ne olacak diye tırnak kemirdik. Neyse ki Dune’un kaderi sonunda belli oldu. Yeni bir oyuncu ile yola devam edilip edilmeyeceği konuşulan karakterin dizide sadece isminin kaldığını öğrenmiş bulunuyoruz.

Cara Dune’un Yeni Galaktik Cumhuriyet’e bağlı Özel Kuvvetler’e katıldığı açıklanacak. The Mandalorian’ın odak noktası tabii ki Din Djarin ve Grogu karakterleri, onların da Mandalore gezegenine uzanan yeni yolculuğu zaten ilgiyi başka bir yöne çekecek. Böylece Cara Dune kilit bir karakter olmaktan uzaklaşacak. İleride başka bir aktris ile karakter bir kez daha ziyaret edilir mi, bilemiyoruz ama şu an için Dune’a kapılar kapalı. Gina Carano da artan boş vakitlerinde bol bol Nazi belgeseli izleyip kaçan paracıklarını düşünüyordur, ne dersiniz?

Kaynak: ScreenRant

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.